Říjen 2007

Smyšlený příběh

29. října 2007 v 18:16 | weja |  Strašidelné příběhy:o)
Jako každý den přišla Alena domů ze školy a sedla si k počítači. Najela na svůj oblíbený chat a okamžitě byla ve svém živlu. Ráda poznávala nové lidi. Ale proto, že byla nesmělá, tak se seznamovala přes internet. Na chatu měla spoustu přátel, které měla velice ráda. Ale dnes to mělo být jinak.Sedla si na chat a šla do plné místnosti. Začala chatovat a najednou jí napsal jeden pěkný kluk.
Jmenoval se Michal. Psali si spolu a Aleně se zdál jako pohodový kluk. Říkala si, že by možná nebylo marné se s ním sejít. Za chvilku přišla odpověď, že by se s ní rád setakl, ale že je velmi daleko. Alenu to chvíli mrzelo, ale nemohla s tím nic udělat. Psali si spolu už hodně dlouhou dobu a stali se z nich velcí přátelé. Najednou jí Michal napsal, že se setkají. Alena byla šťastná. Chtěla se ještě Michala zeptat kdy a kde, ale Michal už se odhlásil. "No co, zeptám se ho zítra." pomyslela si Alena.
Když se vracela druhý den ze školy domů, tak na ni mával nějaký kluk. Rozběhl se za ní a ona si uvědomila, že to je Michal. Byl jiný, než na fotkách. Byl ještě hezčí, ale když se Alena podívala do jeho očí, tak byly chladné a vystraše,né a přesto vyzařovaly něco povzbuzujícího a uklidňujícího. Chvíli se procházeli parkem a povídali si. Najednou ji Michal chytil za ruku a řekl, ať jde s ním, že jí něco ukáže. Když ji chytil za ruku, všimla si, že nemá malíček na pravé ruce, ale nijak jí to netížilo. Šla, protože byla zvědavá. Přešli park, prošli celým městem. Za městem byl lesík. O tom lesíku se povídalo, že tam straší. Ale Alena se nebála. Šla přeci s Michalem. S ním se jí nemohlo nic stát. Jako malá si Alena v tom lesíku hrála a nikdy se jí nic nestalo. Přesto věděla, proč se o lesíku říká, že v něm straší.
Kdysi bydlel v myslivně jeden starý opuštěný myslivec, který měl jen svého psa a pušku. Vypadal jako milý starý pán, ale pravda byla jiná. Když se totiž večer setmělo, někdy se ještě po lese potuloval nějaký člověk. Myslivec nikdy neváhal a šel za kořistí. Vždycky začal stejně. "Pročpak nejste už doma? Vždyť je už chladno a tady v lese chytíte tak akorát rýmu." Nikdy nikoho nenapadlo, že je myslivec vlastně varuje před sebou samým. Nikdo nikdy domů neodešel, a proto nikdo nikdy nedopadl z těch lidí dobře.Bez milosti lidi vraždil. Bez problémů člověka zastřelil. Ale vždycky jako "suvenýr" usekl mrtvole malíček na pravé ruce. Alena si bohužel na tuhle historku nevzpomněla a bez jakéhokoliv strachu se procházela s Michalem po lese.
Najednou došli k oné staré myslivně. Byla už skoro rozpadlá. Přesto na ní bylo něco děsivého a strašidelného. Alena se vyděsila a zeptala se Michala, proč ji sem vedl. Michal jí prosebným pohledem jen řekl "Prosímtě, Alenko, jdi dovnitř." Alena užř byla doopravdy vystrašená. Ale přesto šla. Došla k myslivně a s vrznutím otevřela staré dřevněé dveře.
V myslivně to vypadalo strašně. Vypadalo to tam, jako kdyby si v myslivně někdy ustlal nějaý bezdomovec. Vlastně to mohla být pravda. Byl tam binec, stěny odřené a na zemi bylo spoustu papírků, krabic, rozthaných látek a podobně. I přesto, že byly stěny podepsané sprejery, ji něco zaujalo. Stěna v jednom pokoji, který mohl být obývací, ale klidně ložnice byl červený flek. Jako kdyby někdo pocákal štětcem od červené barvy.
Asi metr od té zdi leželo tělo obličejem k zemi. Alena posbírala všechnu odvahu a došla k tělu. Chtěla něco říct Michalovi, ale ten už vedle ní nebyl. Ani si nevšimla, že odešel. "K sakru, zrovna teď bych ho vedle sebe tak potřebovala!" pomyslela si. Najednou jí už bylo jasné, od čeho byla ta stěna. Krev! To tělo mělo prostřelenou hlavu a na pravé ruce mu chyběl malíček. Opatrně otočila tělo a málem omdlela. Ta mrtvola byla Michal. Brečela u mrtvoly několik hodin. Pak zavolala policii a za několik dní měl Michal pohřeb.
Už věděla, co myslel tím, že je od ní velmi daleko...

Duchové

29. října 2007 v 18:13 | weja |  Strašidelné příběhy:o)
Mše duchů Kdysi dávno v adventu, se jedna selka z Růžového údolí u Krupky chystala jít ráno do kostela sv. Prokopa na roráty. Jelikož mše začínala vždycky velmi brzy ráno, šla si lehnout poněkud dříve, aby nezaspala. Když se probudila, ručičky na hodinách stály a venku byla pořád tma. A tak ze strachu, aby nezaspala, se raději vydala na cestu. To ovšem netušila, že je teprve půlnoc. Když přicházela ke kostelu, již z dálky viděla, že jde přece jen pozdě. Kostel byl osvětlen, vrata otevřena a bylo již skoro plno. Proto si sedla do poslední lavice, aby nerušila ostatní. Otevřela zpěvník a chtěla začít zpívat, když ji náhle přepadla jakási úzkost. Rozhlédla se kolem sebe a uviděla samé známé tváře. Ne však tváře těch, s nimiž se denně stýkala, ale tváře známých, kteří byli již dávno pochováni. Chtěla okamžitě utéci, ale nemohla se najednou hnout z místa. Konečně zaznělo ,,Ite missa est". To už jí dávala nejbližší sousedka znamení, aby co nejrychleji odešla. Zvedla se tedy k odchodu, ale sotva došla ke dveřím, mše právě končila. Rychle se ohlédla krev ji ztuhla v žilách. Všichni nebožtíci se k ní totiž kvapem blížili. Na nic nečekala a dala se na útěk. Když se dostala k hřbitovním vratům, podařilo se jednomu z nebožtíků dostihnout ji a chytit za plášť. Shodila jej a vrhla se za hřbitovní vrata. V tom okamžiku odbíjely hodiny v Krupce jednu po půlnoci. Světla v kostele zhasla, dveře se s hřmotem zavřely a žena stála sama ve tmě. Když se vzpamatovala, utíkala celá vyjevená rychle domů. Když šli ráno lidé do kostela na jitřní mši, našli na každém hrobě útržek z pláště, který selka ze sebe v poslední chvíli shodila. Ta byla ještě i doma tak smrtelně vystrašená, že musela ulehnout, těžce onemocněla a brzy zemřela, přičemž byla pochovaná na hřbitově duchů u kostela sv. Prokopa v někdejších Kirchlicích.

Kouzlo smrti

29. října 2007 v 18:12 | weja |  Strašidelné příběhy:o)
Kouzlo smrti
Markéta i před tímto strašlivým zážitkem věděla dobře že její bratr Petr často neznámo kam odchází a vrací se až pozdě večer. Jedno další stejné odpoledne už měla Markéta Petrových odchodů dost a rozhodla se ho potají špehovat. Petr opravdu ve tři hodiny odešel nepozorovaně z domu,ale někomu přece jen z dohledu neunikl. A to Markétě. Po dlouhém a těžkém sledování se konečně dostali z města kamsi neznámo do lesa. Markéta byla překvapená,že o tomto lese ještě neví. Přece není tak daleko aby ho neznala. Ale jak pátrala tak pátrala v paměti,za těch 13 let jejího života tady si nevzpomene ani na jedinou zmínku o tomto lese. Petr prokličkoval mezi pár desítkami dtromů a konečně se nejspíše dostal tam,kam chtěl. Markéta byla ráda že jsou na místě vzhledem k tomu že jí bolely nohy po zdlouhavé cestě. Petr vešel na pustý palouk s tak světlou trávou,že by jste na ní našli snad i černého brouka z dálky. Byla tak udržovaná a rovná,až podivná či i děsivá...Markéta raději zůstala schovaná za stromem a nevstupovala na palouček. Výhled měla docela slušný. Z jakéhosi koutu se z nenadání vynořila postava. Markéta poznala dívčí postavu. Dívka s Petrem pomalu zmizela v tajuplné dřevěné chatce. Markéta se vyplížila pomalu ze svého úkrytu a popoběhla ke špinavému oknu chatky. Nestačila se divit co vše před ní Petr tajil. Budka byla plná různých lahviček,lžiček,skleněných misek,jakýchsi lektvarů a kbelíků. Nechyběla ani pravá,nefalšovaná, stará knihovna plná děsně starých,plesnivých a zaprášených knih,hrubých klidně i 20 cm. Petr držel v ruce jednu z nejšpinavějších,nejzažloutlejších a nejzaprášenějších knih které byly v knihovně a stál společně s dívkou nad kotlíkem plným směsí neznámých vodiček. Potom oba skřížili ruce a začali něco mumlat. Vypadalo to jako by odříkávali. Když skončili,nic se nestalo. Bylo ticho,až nezvyklé ticho. O to více v tom tichu vynikl náhlý výkřik oné dívky. Z pusy ji vytekla krev a svalila se na zem. Vyděšený Petr k ní přiběhl a začal jí oživovat. Zkoušel všechno možné,ale marně. Dívka už se nikdy neprobrala. Markéta se snažila co nejrychleji zmizet. byla natolik vyděšená že ani nevěděla jak našla složitou cestu domů. Tam se zamkla a nevycházela tři dny až měli rodiče starost. Petr celou budku uklidil,vše odtáhl jinam a pak teprve zavolal policii že našel dívku mrtvou. Samozřejmě se nezmínil o jejich tajemství a každý si asi už domyslí že se o tom nezmíní ani Markéta. Od té doby zůstává Petr každé odpoledne doma...

MILÝ NA STŘEŠE OD AUTA:

29. října 2007 v 18:11 | weja |  Strašidelné příběhy:o)
Jeden chlapec jel se svým děvčetem v autě, které patřilo jeho otci. Jezdili po úzkých vedlejších cestách a občas se líbali. Zničehonic nemohli auto nastartovat. Došel jim benzin. Chlapec vzal rezervní nádrž a vydal se k nejbližší čerpací stanici. Řekl dívce, aby si zavřela všechna okna a zamkla dveře a neotevírala, dokud se nevrátí. Dívka udělala všechno přesně tak, jak jí chlapec řekl. Potom zapnula rádio a poslouchala hudební program. Uprostřed jedné písně byl program přerušen a moderátor ohlásil, že z blízké psychiatrické léčebny uprchl nebezpečný vrah. Potom se znovu ozvala hudba. Dívka si podupávala nohou do taktu do podlahy auta. Za chvíli měla dojem, že do taktu podupává ještě někdo, ale ničeho podivného si nevšimla. Když byl chlapec pryč déle než hodinu, přijel k autu, kde dívka seděla, policejní vůz a zaparkoval vedle. Policisté na dívku zavolali, ať odemkne dveře a rozběhne se co nejrychleji k policejnímu vozu a v žádném případě ať se neotáčí. Dívka vyskočila a rozběhla se k policejnímu vozu. Když už byla těsně u něj, otočila se a podívala se za sebe. Uviděla šíleného vraha. Seděl na střeše jejich auta, rukama držel kolem krku jejího kluka a hlavou mu tloukl v rytmu písničky do střechy.

Opravdu hustý-určitě se podívejte!!!

29. října 2007 v 18:05 | wejwa |  Záhady
ty vole jeste ted se třesu!
Tak tady je jendo video, ale k němu vám povím příběh.....
Jeden muž, co žije v opuštěném domě ...každý večer slyší brečení a mumlání u okna na židli, ale pořád tam nic a nic nevidí, ale když se o to ovšem začalo zajímat i pár dalších lidiček...Tak se přišlo na to, co se v tom domě děje! Jednou ještě za války....bydlela v tomhle domě stará paní které muž odešel do války...ale nevrátil se...Ovšem s tímhle faktem se asi dotyčná dáma nemohla smířit a večer co večer seděla u okna a čekala na svého manžela...ale to ještě není vše...tuhle dámu se podařilo natočit na kameru...však mrkněte na video. A ABY VÁM TO NETRVALO MOC DLOUHO TAK SE SOUSTŘEĎTDE NA MÍSTO KOLEM STOLU A "POŘÁDNĚ" SI ZESILTE ZVUK AŤ SYLŠÍTE TO MUMLÁNÍ A ASI PO 25 SEKUNDÁCH JI UVIDÍME TU CO TAM ČEKÁ...je to možná neuvěřitelné je to jako optický klam ale je to vážně pravda!

lentilky:)

29. října 2007 v 17:58 | weja |  Obrázky
crazy-majky.blog

Krev a bolest

29. října 2007 v 17:57 | weja

Paris & Lindsay bez...♥

29. října 2007 v 17:50 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Paris bez, dole i nahoře, Lindsay bez - dole :O)

Paris nahoře i dole bez....

Petra Němcová menší zkrat:o¨)

29. října 2007 v 17:49 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Petře to trošku vyklouzlo:o)


Britney Spiers bez...

29. října 2007 v 17:48 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Britney bez.....


Mena Suvari+Sharon Stone bez....

29. října 2007 v 17:47 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Mena Suvari nahoře bez + Sharon Stone taky bez :)


Tara na nějaké akci

29. října 2007 v 17:46 | weja |  Celebrity :o)

Taru nějak neposlouchalo ramínko


Karolina Kurkova nahoře bez

29. října 2007 v 17:44 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Karolina Kurková-nahoře bezBritney Spiers-nahoře bez

29. října 2007 v 17:42 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Britney nějak neposlouchali šaty:o)

je to dost nechutný......

Petra Němcová

29. října 2007 v 17:41 | weja |  Celebrity nahoře i dole bez

Petra Němcová- nahoře bez


emo placky

29. října 2007 v 17:27 | weja
Obrázek “http://www.pasky.cz/img/placky.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.aliendna.net/sort/neu10.6/placky.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://karlmarx.czechcore.cz/info/placky_km.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://i49.photobucket.com/albums/f286/snicerska/placky.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://www.telel.cz/img/dily/img/but01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Placky

Zajímavost

28. října 2007 v 18:19 | weja |  Moje kecy :oD
Juknete se tam a udelate mi radost:)

Wow:)

18. října 2007 v 14:52 | weja |  Ostatní blbosti..
xDD
NO GOD--- ---NO PEOPLE
NO PEOPLE ------NO LOVE

NO LOVE--- ---NO SEX

NO SEX--- --- NO CHILDREN

NO CHILDREN--- ---NO SCHOOL

NO SCHOOL--- --- NO PROBLEM

Fobie

18. října 2007 v 14:48 | weja |  Zajímavosti

acrofobie - strach z výšky

androfobie - strach žen z mužů

autofobie - strach ze sebe sama

basofobie - strach z chůze, obava z upadnutí

defecaloesiofobie - strach z bolestivých stolic

filemafobie - strach z líbání