Duben 2008Victoria v rúžové sukýnce

24. dubna 2008 v 14:36 | wejik |  Victoria Beckham - Fotky

mně se teda moc nelíbí:D

Victoria in LA

24. dubna 2008 v 14:34 Victoria Beckham - Fotky
87779463 copy

87779448 copy

Usměv, prosíím :))87779424 copy

87779466 copy

87779428 copy

fashion-girl.blog.cz
Victoria Beckham? Ne, její dvojnice!

24. dubna 2008 v 14:24 | wejik |  Victoria Beckham - Fotky


Vydělává miliony!

Špulit rty umí dokonale a kolemjdoucí se za ní ohlížejí dokonce několikrát. Nikdo z nich netuší, že tahle Victoria Beckham je stoprocentně falešná! Holka, která jakoby z oka vypadla Victorii, se totiž jmenuje Camilla Shaldbolt (25) a kopírováním bývalé Spice Girl se velice slušně živí!

Vzhled Victorieza tři miliony

Na to, aby vypadala přesně jako její alterego, vynaložila Camilla Shaldbolt bezmála tři miliony korun. Takové kopírování idolu ale není jen tak. Camilla musí vystihnout každou Victoriinu sebemenší změnu v oblékání a účesu. Aby měla ten správný odstín pleti, musí chodit několikrát týdně na solárko. Přesto nelituje. Napodobováním Victorie Beckham (33) si totiž dost slušně vydělá. Tak například za focení pro časopisy nebo účast na večírcích bere Camilla kolem 160 tisíc korun!

Někdy je to fakt trapné

Asi nejbouřlivější přivítání zažila Camilla v Japonsku. Když vešla do obchodu s obuví, fanoušci, kteří se domnívali, že dorazila bývalá Spice Girl, ji doslova zavalili, takže sotva viděla vystavené zboží. "Majitel obchodu mě nakonec vzal dozadu, abych si mohla v klidu vybrat. Pořád se ke mně ale chovali jako k »Jeho Lordstvu«. Přinášeli mi stále nové a nové páry bot, skláněli se přede mnou, aby mi je mohli sami obout. Bylo to dost trapné," říká Camilla.

Fanoušky mate dokonale

Opravdová zatěžkávací zkouška ale přišla, když se svým tehdejším přítelem Andym Harmerem, který jako by z oka vypadl manželovi Victorie Davidu Beckhamovi, vyrazila na výlet do Los Angeles. Bylo to v době těsně před Beckhamovým nástupem do fotbalového týmu LA Galaxy. "Netušila jsem, jak jsou Beckhamovi v Americe populární," říká Camilla, která si coby dvojnice celebrity vůbec nemusela předem zamluvit letenku, přednostně ji pustili do jinak vyprodaného klubu Area, kde byla uvítána nejdražším šampaňským. Jako drobnou pozornost dostala náhrdelník z černých perel v hodnotě 190 tisíc Kč.
"Samozřejmě jsem ho odmítla," dušuje se přede všemi Camilla.

Camilla účes Victorie nesnáší

Kopírování celebrit má i své stinné stránky. Z člověka se stává několikanásobný chameleon. Camilla, která měla za osm let, co se napodobováním živí, na hlavě všechny Victoriiny účesy, není zrovna nadšena jejím nejnovějším sestřihem. "Líbily se mi ty uměle prodloužené vlasy, ale teď musím mít vlasy na krátko." Ačkoliv je velice drobná a má konfekční velikost 36, do Victoriiny nezdravé čtyřiatřicítky a váhy 46 kg hubnout nehodlá. "Nedržím žádné diety, ale je fakt, že se víc pozoruji, prostě si nemůžu dát dortík každý den," tvrdí Camilla, která si také na rozdíl od svého vzoru nekupuje značkové oblečení a spokojí se s konfekcí. Zajímá vás, zda skutečná Victoria Beckham ví o své dvojnici? Ano! Obě ženy se setkaly tváří v tvář v roce 2002, a prý se jednalo o úsměvný zážitek. "Měla jsem trochu trému, ale Victoria mě nadšeně uvítala," svěřuje se Camilla.
Kliknutím zavřete okno
zdroj: dyxo.blog.cz


Paris s Nicky na nákupech

14. dubna 2008 v 17:11 | wejik |  Paris Hilton - Fotky
mr_fp_123640

mr_fp_123642

mr_fp_123629

mr_fp_123631 Ta taška nemá chybu !!
mr_fp_123637


Angels Shoot ..

3. dubna 2008 v 15:23 | wejik |  Olsenky - fotky
Klikněte pro zobrazení původního obrázku