Únor 2009

>>>>>>REKONSTRUKCE BLOGU <<<<<<

28. února 2009 v 23:15 | wejwa |  Moje kecy :oD
Achojííí

Takže sem se rozhodla (ano moe oblíbená wěta xD),že pozastawím blog kwůli rekonstrukci x). . .Takže mám w plánu:

♥ New design
♥ Kapec seřadit rubriky xD
♥ A prostě celkowě,to tu nějak dodělat

Netuším jak dlouho to bude trwat,ale asik jeden,možná dwa týdny,tři snad ne xD
Takže žádný new články,prostě nic. .. Až potom ,zatím pačko za nějakou dobu x). . .


citát pro den 28.2. . .

28. února 2009 v 23:13 | wejwa |  Citáty o Lásce
Láska bolí, zraňuje nás. A proto tolik milujeme ...

SMSka pro den 28.2. . .

28. února 2009 v 23:11 | wejwa
Jsi moje sluníčko které se na mně směje, jsi můj měsíček,na který pořád myslím,jsi moje hvězdička která pro mě září,jsi můj život x)

Anorexií a bulimií trpí čím dál mladší děti

28. února 2009 v 16:41 | wejwa |  Anorexie - Ostatní
Poruchami příjmu potravy trpí stále mladší děti. Zatímco před pěti lety se na odborníky obracely nejčastěji rodiny patnácti a šestnáctiletých chlapců a dívek toužících po velmi štíhlé postavě, dnes vyhledávají jejich pomoc i rodiče třináctiletých dívek.

"Loni jsme měli dokonce kontakt s maminkou, která přišla kvůli své desetileté dceři," uvedla Jana Sladká Ševčíková z občanského sdružení Anabell.
Až čtvrtina dětí s anorexií a bulimií je mladších 15 let. Přestože se o poruchách příjmu potravy dnes ve společnosti více ví, neubývá nemocných. V rizikové kategorii od 12 do 17 let trpí anorexií nebo bulimií šest procent populace, asi desetina z nich na nemoc umírá. Zhruba třetina až polovina se vyléčí, u dalších nemocných v různých podobách přetrvává. "Objevují se návraty, opětovné rozpoutání poruchy příjmu potravy," dodala Sladká Ševčíková.
Sdružení Anabell chce proto v ČR zřídit pro nemocné speciální sanatorium. Inspirovalo se podobnými zařízeními v zahraničí. Podle sdružení by péče o lidi s poruchami příjmu potravy byla kvalitnější; přibylo by míst, kde o takto nemocné pečují. Dnes se problematikou zabývají dvě nemocnice v Praze a Fakultní nemocnice Brno.
Mentální anorexie je charakteristická omezováním potravy až do jejího úplného odmítání, bulimie pak přejídáním a následným zvracením přijaté potravy.


I muži hubnou. .

28. února 2009 v 15:41 | wejwa |  Anorexie - Ostatní
Anorektický mu? Je jich ím dál víc
Anorexie není jen záležitostí dívek, postihuje také muže. Módní diktát totiž není omezen jen na křehčí pohlaví, stále více také zasahuje muže. I jim časopisy předhazují, jací mají být, aby byli sexy.
"Tlak na muže je stále větší. Média i oděvní firmy ukazují pouze perfektní svalovce bez chybičky. Zatímco dříve byla upřena pozornost spíše na ženy, nyní už jsou na paškálu také muži," řekl Magazínu.cz psycholog Josef Petrů.
Jeho názor potvrzují i čísla. Podle amerického průzkumu z roku 1972 bylo se svým tělem spokojeno 75 procent mužů. Když byl podobný průzkum zopakován o pětadvacet let později, vyšla z něj úplně jiná čísla. Spokojená byla jen třetina mužů, dnes už celých 97 procent mužů řeší problém s některou partií svého těla. Mozek, nebo svaly?
Dříve byl idolem žen třeba Oldřich Nový, což rozhodně nebyl žádný svalovec. Přesto lámal tisíce dívčích srdcí na počkání. Dlouho se ve světě i u nás více upřednostňoval mozek před svaly, ale pak se začalo kormidlo pomalu obracet a tento trend akceleroval v devadesátých letech.
Muži dnes zkoušejí silikonové svalové implantáty, snaží se drasticky zhubnout, jiní při cvičení zobou steroidy a další nebezpečné látky, aby vybudovali svaly jako z magazínu. A i mezi nimi se objevují případy anorexie… Podle expertů čelí dospělí muži i -náctiletí kluci stejnému problému jako jejich něžnější protějšky. Inzerenti jim předhazují napůl svlečené svalnaté sympaťáky, aby zvýšili prodej svých výrobků, média neustále varují před obezitou a jejími společenskými důsledky a celý ten kolotoč se točí stále rychleji. Dlouhá cesta
V souvislostí s anorexií u mužů přinesla americká média jeden typický příběh. Popisuje sedmadvacetiletého Michaela, který se zatím pohybuje jen na vozíčku. Nyní už ví, jak iracionálně jednal, ale zbavit se návyku je strašně těžké. Přiblížil například své rozhodování, zda si dá čokoládovou oplatku nebo ne.
"Vstal jsem a měl jsem na ni ohromnou chuť. Ale stále jsem si říkal, že si ji nesmím vzít. Celé ráno mi znělo v hlavě, že normální lidé nejí čokoládu. Prostě jsem z toho jídla dostal strach," vyprávěl. Postupně svůj strach překonává a problém odbourává, bude to ale ještě dlouhá cesta. Je totiž teprve v polovině pětiměsíčního léčebného programu. Kvůli dívce
Kalorie začal pečlivě počítat už na střední škole, ale na vysoké se zamiloval a místo hubnutí začal spokojeně přibírat. Nakonec se jeho váha vyšplhala skoro k metráku a dívka jej po pěti letech vztahu a pouhé tři měsíce před svatbou opustila. Tehdy se rozhodl, že jí ukáže. Začal drasticky hubnout. Skoro nic nejedl a to, co mu přichystali rodiče, v noci vydávil.
"Vážil jsem se nejméně destkrát denně a panikařil jsem, když jsem přibral i pouhého čtvrt kila," vzpomíná Michael. "Dařilo se mi ale hubnout, byl jsem na sebe pyšný, měl jsem pocit, že mám vše pod kontrolou," dodal. Rodiče samozřejmě nakonec jeho stav odhalili. Ani nebylo divu, v tu dobu Michael vážil pouhých čtyřicet kilo, srdeční tep měl 31 úderů za minutu a aby přežil, musel do nemocnice. Nyní je na nejlepší cestě zpátky do života.

Hladowění k smrti

28. února 2009 v 15:39 | wejwa |  Anorexie - Ostatní
Blýskavý svět módních přehlídek si začal vybírat kruté a pravidelné daně. Ještě před pár lety se na molech objevovaly štíhlé dívky, kterým jejich postavu kdekdo záviděl. Teď však trendy stále víc tlačí na to, aby se tam promenádovaly vyzáblé dívky podobné Kate Moss: s vyčnívajícími kostmi a kůstkami, s chlapeckými boky. A modelky se přizpůsobují. Jenomže přizpůsobení se "kostlivé" módě něco stojí. Mezi top kráskami se objevily první oběti.

Jednou z nich byla modelka z Jižní Ameriky Luisel, kterou vloni přímo při přehlídce postihl srdeční
záchvat. Zemřela. Zdrcená rodina Ramosova médiím potvrdila, že Luisel bylo řečeno, že může ve světě módy dokázat velké věci, pokud významně zhubne. A dvacetiletá Luisel chtěla dokázat velké věci. Šest měsíců po ní postihla rodinu Ramosových další krutá rána. Ve své ložnici byla nalezena mrtvá Eliana, Luiselina mladší sestra. Policejní zdroj označil za příčinu smrti podvýživu. Babička obou dívek, která Elianu našla, naříkala: "Dvakrát mě postihlo totéž. Přišla jsem domů a našla ji se zvrácenýma očima..." Elianin šéf ale odpovědnost za její smrt popírá: "Je absurdní, že lidé mluví v tomto jistě tragickém případě o bulimii nebo anorexii. Nikdy neměla se svou dietou potíže. Je evidentní, že smrt obou sester musela být zapříčiněna geneticky." A nestydí se ani poté, co zemřela brazilská modelka Ana Carolina Restonová. Bylo jí pouhých dvacet jedna let.

Šukézní xD

28. února 2009 v 15:29 | wejwa

názor každýho xP. . .

28. února 2009 v 15:27 | wejwana LAX letišti

28. února 2009 v 15:10 | wejwa |  Fergie - Ostatní
Po romantické dovolené v Mexiku,se Fergie a její manžel Josh Duhamel vrátili zpět do Los Angeles krásně opálení.Podle všech informací byla dvojice ubytovaná v hotelu Sian Ne (což v překladu znaamená "Dům nebes"),který se nachází na historickém poloostrově Yucatan.Během jejich pobytu jeden ze svědků uvedl:

"Fergie a Josh si užívali spousty outdoorových aktivit,včetně opalování a snorkinglu.Dále navštívili několik děštných pralesů a historckých památek.Nedělní odpoledne pár strávil relaxací a opalováním se blízko jejich apartmá.Fergie na sobě měla úžasné bikiny v limetkově-zelené barvě.Spolu vypadaly velice sťastně.

Zdroj : anetnelly.blog

Děti?!. .

28. února 2009 v 15:07 | wejwa |  Eva Longoria - Ostatní
Eva Longoria se prý nemůže dočkat,až bude mít své vlastní děti.Hvězda Zoufalých manželek byla označována jako těhotná už dříve,kdy viditělně ztloustla kvůli herecké roli US show.Zvěsti však odmítl její manžel Tony Parker,který nakonec učinil oficiální prohlášení,že v první polovině letošního roku,trvá na tom,aby on a Eva počali své první dítě.Dále dodal,že až se to stane,hrdě to všem médiím prozradí.

"Nebudeme to skrývat.Nevím proč by se nás na to lidé měli ptát."Sama Eva mluvila o rodinných plánech pro magazín US Weekly.

Eva at The BRAND NEW YOU! Fashion Week Retreat

28. února 2009 v 15:03 | wejwa |  Eva Longoria - Ostatní
Nedávno se herečka objevila na představování nové kolekce kosmetiky značky BRAND NEW YOU,kterou zde také ochotně vyzkoušela.

Možná i Vás,stejně jako mě zajímá,jak to ta Eva dělá,že skoro vždy vypadá tak dokonale.Seriálová Gabrielle ale přiznala,že podle ní jsou drby o příchodu na mizinu kvůli nákupům drahého oblečení směšné.

"Vždy jsem byla docela skromná co se týče nošení oblečení na červeném koberci.I tohle všechno hned druhý den vracím."

Promo fotky k albu Circus

28. února 2009 v 15:01 | wejwa |  Britney Spears - Ostatní
Myslím že toto nepotřebuje ani komentář,snad jen pár slow. . .Jde widět,že britney ze sebou už konečně udělala něco pořádnýho,tak doufám,že šance dostat její syny zpět ke swý péči je bližší ;-),tak snad se jí začne dařit x). . .

Proměna?. . yo

28. února 2009 v 14:54 | wejwa |  Britney Spears - Ostatní
Jak jistě všichni víte,Britney svoji kariéru začala díky zpěvácké soutěži Star Search,kde se kromě bývalé nejlepší kamarádky Christiny Aguilery také seznámila se sexy idolem mnoha dívek a žen a též zpěvákem Justinem Timberlakem,se kterým dlouhé roky chodila a po jejich nečekaném rozchodu o Justinovi prohlásila,že jeho penis je opravdu malý.Nejen že to způsobilo velký poprask,zpěvák se na oplátku do Brit pustil také,jeho hláškám však nikdo nevěřil a na Justina se dlouhou dobu ukazovalo jako na toho zpěváka s malým "frantíkem".

Zpěvaččin postup na vrchol byl rychlejší,než by jste řekli švec.Bitney kromě talk show,kde zpívala jako host,začala vydávat své první songy,točit videoklipy a kromě nich také natočila film Crossroads,který byl však filmovými kritiky označen jako nehorázný propadák a od té doby samotná zpěvačka nic nenatočila.O pár let později,kdy oslavila své 24.narozeniny,se senzámila s tanečníkem Kevinem Federlinem,který z ní udělal,jak to jen nazvat trosku?!Kráska mu o rok později porodila syna Seana Prestona,který nedávno oslavil 3.roky.Už v té době,se Brit ale začala velmi měnit.Přestala vydávat písničky,obarvila si vlasy a o tom,že ztloustla se snad ani nemusím zmiňovat.Jako voda uběhl další rok a Britney na veřejnost přišla s další celkem šokující zprávou: "Jsem těhotná....zase."Její druhé dítě,opět chlapec dostalo jméno Jayden James,který též před nedávnem oslavil narozeniny a sice jeho druhé.Z popově zpěvačky se za dva roky stala pouhá troska,která začala vymetat večírky,tloustnout ještě více a jako bonus si ještě oholila hlavu a podlě nepotvrzených zpráv,se dokonce několikrát pokusila o sebevraždu.

Před rokem (začátek ledna 2008) to opět vypadalo,že se dvojnásobná matka dává opět do kupy,její sláva však netrvala dlouho,Brit potom,co se ukázala na udílení cen Music Awards,kde svým vystoupením alá skandál,začala opět propadat depresím a její světýlko naděje opět rázem zhaslo.O pár měsíců později,kdy se o Britney média nijak moc nestarala,vyšlo najevo že její o 10 let mladší sestra Jamie-Lynn porodila dítě Maddie Briann a to byl vlastně důvod,proč bulvár a paparazzi uvedli Britney jako další zajímavou celebritu, a sice takovou,jejíž sestra porodila dítě v tak mladém věku dítě.

Půlka ledna za námi a všichni se těší z toho,že je Brit opět mezi "živými",zdravými a hlavně je opět na vrcholu své kariéry,její cédečka se prodávají velmi dobře a zájem o ní,u fanoušků velmi stoupnul.Zpětné opatrovnictví svých synů však Britney do svých rukou nezískala,ale i přesto je podle vlastních slov šťastná.Kromě úsměvů a zpěvácké popularitě,si Brit vypěstovala i novou krásnou postavu...je vidět,že hodně zhubla a vypadá naprosto perfektně.I nadále patří mezi hvězdy,které se ze svých strastiplných cest dokázaly vzpamatovat,možná proto jí teď nemálo lidí označuje jako hrdinku. . .

BRITNEY SPEARS photo | Britney Spears


Britney?Eh no comment

28. února 2009 v 14:50 | wejwa |  Britney Spears - Ostatní
National Enquire tvrdí,že Britney začiná panikařit.Nedávno byl totiž její osobní deník odcizený.Britney se z toho důvodu obává poprasku veřejnosti,jelikož si do něj zapisovala osobní a důvěrné informace.Například to,že neustále slýchá hlasy.

"Britney do deníku napsala,že hlasy slyší už několik let,"prozrazuje zdroj."Pořád slyší,jak jí říkají aby utekla a ukryla se.Ví,že nejsou skutečné,ale nemůže se jich zbavit.Dále napsala,že jednoho dne seděla vé svém domě v Malibu,kde na své hlasy začala odpovídat.Seděla tam spolu s její matkou,bývalým manželem Kevinem a mnoha dalšími.I přesto však s hlasy mluvila,přítomní tím byli šokování."


Good malba xP

28. února 2009 v 14:35 | wejwa |  úsměvné obrázky :o)
Super malba