Červen 2009

Dead Memories :´(

30. června 2009 v 9:54 | wejwa |  Moje kecy :oD
Je KONEC...

Nejen konec školy...Ale dá se říct i konec wšeho,se kterýma už se nikdy neuwidím...nepohádám..prostě nic..
OK,sice jsou nějáký srazy...ale pochybuju že se tam někdy uwidíme wšichni..Dneska sem to prostě nedala...ráno,to bude w pohodě,necítím se,že bych chtěla brečet..stále mi to nedocházelo..ale ted..bulím jak prwnák kterej stratí bonbón..ale já nestratila bonbón..stratila sem něco mnohem horšího..Lidi,se kterýma sem tráwila půlku žiwota..Když tohle končilo..Podíwala sem naposled na lidi,o kterých wím že nejsou odsud..a že je jen tak neuwidím..i když sme se spolu nikdy moc nebawily..tak mi budou chybět ..strašně hodně..nasnáším loučení..žádný loučení..už se snima neuwidím,kdy chcu,už s nima nepromluwím..už s nima prostě nic...zbyly jen wzpomínky..Ty hezký i obyčejný..a slzy..Aspon že mám zlata tady..we wesnici..za to jsem moc ráda..newím jinač co bych dělala..mám tu sice "jen" dwě zlatý osoby..ale i to je pro mě hodně..Miluju je..a newím co bych bez nich dělala..nechci už ztratit..nikoho..

Šokující výsledky pitvy Michaela Jacksona

29. června 2009 v 21:40 | wejwa |  Celebrity :o)

Hrozný fyzický stav Michaela Jacksona, který zemřel minulý týden v 50 letech, odhalila pitva. Před smrtí byl opravdu hrozně vyhublý a v čase úmrtí neměl v žaludku žádné jídlo, jen různé léky.

Na bocích, stehnech a ramenech měl stopy po jehlách. Zřejmě šlo o injekce narkotických léků proti bolesti, které dostával třikrát denně už celá léta. Na různých částech těla měl jizvy po chirurgických zásazích. Jasně se dá identifikovat přinejmenším třináct různých kosmetických operací.

Jackson měřil 177 centimetrů, ale zhubl na pouhých 51 kilogramů. Trpěl zřejmě anorexií a ví se, že jedl jen jednou denně. Jak uvádí list The Sun, patologové v jeho žaludku nenašli žádné jídlo, jen částečně rozpuštěné léky, které si vzal ještě předtím, než mu injekce léků proti bolesti zastavila srdce.

Byl holohlavý
Jackson byl v podstatě holohlavý. Nosil paruku, pod níž bylo jen "jemné chmýří". Kromě toho měl několik zlomených žeber, ale k těmto zraněním došlo s největší pravděpodobností, když se ho lékaři snažili oživovat.

Totéž platí i o čtyřech stopách po injekcích v blízkosti srdce. Jednalo se zřejmě o stopy po injekcích adrenalinu, které mu lékaři dali ve snaze znovu nastartovat srdeční činnost.

Pitva také odhalila zatím nevysvětlené modřiny na jeho kolenou a holeních. Kromě toho měl oděrky na zádech, nejspíše po nedávném pádu. Jeho kdysi přitažlivá tvář byla zbrázděná jizvami po plastických operacích. Hřbet nosu zmizel a pravá část nosu se částečně zdeformovala.

Budou zděšeni
"Michaelova rodina bude zděšená, až zjistí, v jak hrozném stavu byl. Kost a kůže, vlasy mu vypadaly a před smrtí nejedl nic než léky. Po celém těle má stopy po jehlách a znetvoření v důsledku kosmetických oprací ukazuje, že se jeho stav zhoršoval už celá léta. Jeho lékaři a různí pomahači jen přihlíželi, zatímco on se ničil. Někdo za to zaplatí," řekl Jacksonův osobní lékař Conrad Murray.

Mischa Barton,zas jednou fetovala..

28. června 2009 v 12:32 | wejwa |  Celebrity :o)
Těžko věřit tomu, že ještě nedávno patřila britská herečka Mischa Barton , mezi nejnadanější a nejpřitažlivější mladé herečky v Hollywoodu. Nyní už jí můžeme zařadit maximálně tak na list celebrit, čekajících na protidrogové léčení.
Její tradiční nepřítomný pohled a pobledlá pleť už nás asi nepřekvapí, stejně tak jako fakt, že vypadá den ode dne hůř...

Chodník slávy v Hollywoodu oslaví 50 let

28. června 2009 v 11:45 | wejwa |  Zajímavosti
Na Hollywoodském chodníku slávy přibudou v příštím roce hvězdy se jmény legendárního bubeníka Beatles Ringo Starra nebo režiséra filmového Titaniku Jamese Camerona. Hollywoodská obchodní komora, která chodník slávy spravuje, oba umělce vybrala v polovině června spolu s dalšími 26 jednotlivci a skupinami, jejichž jména se na nejslavnějším chodníku světa objeví v roce 50. výročí jeho vzniku.

K dalším osobnostem poctěným hvězdou budou v jubilejním roce 2010 patřit herci Russell Crowe, Mark Wahlberg a Emma Thompsonová, zpěváci Bryan Adams a Van Morrison, operní pěvec Andrea Bocelli nebo avantgardní cirkusová společnost Cirque Du Soleil. Speciální komise obchodní komory letos vybírala z více než 200 nominací.
Na bezmála šestikilometrovém chodníku slávy jsou zvěčněna jména více než 2200 umělců. Nejde jen o osoby spojené s filmovým průmyslem, i když na počátku to tak často bývalo. Postupem času své hvězdy dostávali také hudebníci, televizní a rozhlasoví tvůrci i osobnosti divadelních žánrů.
Miliony lidí, kteří se ročně projdou s hlavou skloněnou k chodníku, si mohou přečíst jména Charlieho Chaplina, Merilyn Monroeové, Elvise Presleyho, Toma Cruise, Britney Spearsové, Stevena Spielberga či Larryho Kinga, ale také třeba Myšáka Mickeyho, Sněhurky, Godzilly, rodiny Simpsonových nebo fenky Lassie. Výsady trvalého zvěčnění mezi hvězdami se dostalo jen pár lidem mimo zábavní průmysl, jako například astronautům z kosmické lodi Apollo 11, kteří před 40 lety jako první pozemšťané dobyli Měsíc.

Lindsay Lohan je podezřelá z krádeže šperků za 8 milionů korun

27. června 2009 v 12:51 | wejwa |  Lindsay Lohan - Ostatní
Během focení pro časopis Elle zmizely šperky za čtvrt milionu liber (8 milionů Kč). Herečka Lindsay Lohan předváděla na focení pro Elle na severu Londýna diamantový náhrdelník a náušnice. O dva dny později byly tyto šperky nahlášeny jako ztracené. Lindsay je podle listu The Sun jednou z několika možných podezřelých, kteří se k cenným šperkům mohli dostat.

"Osmého června nám bylo oznámeno podezření na krádež, a teď ji vyšetřujeme. Zatím jsme nikoho nezatkli. Ve spojitosti s tímto vyšetřováním ale chceme mluvit s celou řadou lidí. Existuje totiž podezření na krádež diamantového náhrdelníku a náušnic v ceně, která se odhaduje na 250 000 liber," řekl mluvčí Scotland Yardu.

Víš že....

27. června 2009 v 12:01 | wejwa |  Zajímavosti
...McDonald prodal 12x více hamburgerů,než je lidí na světě
...na jednom Big Macovi je v průměru 178 sezamových semínek
...lidé se v průměru bojí více pavouků než smrti
...Coca-cola měla původně zelenou barvu


Citrusový dům + zahrada :o)

27. června 2009 v 10:13 | wejwa |  Ostatní blbosti..
Tak tohle je psycho..Prostě citrusový dům se zahradou xP...

Johnny Depp nechal v restauraci spropitné ve výši 75 000 Kč...

27. června 2009 v 9:53 | wejwa |  Celebrity :o)
Po oslavě úspěchu nového filmu nechal v restauraci spropitné 4 000 dolarů (75 000 Kč). A něco podobného neudělal poprvé.

"Pirát z Karibiku" oslavoval se skupinou přátel předpremiéru svého nového filmu Veřejní nepřátelé. Do restaurace Gibsons Bar and Steakhouse pozval mimo jiné i režiséra filmu Michaela Manna a představitelku hlavní ženské role Marion Cotillard.

"Depp hostil patnáct lidí včetně Manna a Cottilard a o spropitné se rozdělili. Depp je opravdová hvězda a k ostatním lidem se chová neuvěřitelně pěkně. Má moc rád Chicago a je velmi štědrý," řekl číšník Mohammed Sekhani reportérům Chicago Sun Times.
Johnny v restauraci pobyl až do půl třetí ráno. Celkem s přáteli utratil 4 400 dolarů (81 000 Kč) a jako výraz vděčnosti v restauraci nechal skoro tutéž částku. Není to poprvé, co Johnny Depp překvapil svou vděčností. Vloni nechal v jedné restauraci ve Washingtonu spropitné 1 500 dolarů (28 000 Kč).

Zvířecí učesy..

26. června 2009 v 23:35 | wejwa |  Ostatní blbosti..
Tak tohle mě dostalo :o)...Je to psycho..

No Coment...

26. června 2009 v 22:46 | wejwa |  Moje kecy :oD
Ahojí bobci...
Dneska sme měli rozlučák..Mám z toho smíšený pocity..Mrzí mě pár wěcí,ale taky ne..Poznala sem určitý lidi i z tý "lepší" stránky,a ne každej je jako we škole..mimo školu jsou wšichni (aspon wětšina) jiní..Lepší..wždycky mě mrzí,že když se spolu wšichni začnem bawit,že to končí...to je to nejhorší..w uterý to teprw padne..to bude...jeden u nejlešpích a zárowen nejhorších dnů..nejraději bych ted wíkend přeskočila..nějak se na něj netěším..

Nejwíc tenhle song..ted na něm ujíždím furt..wrací se mi wzpomínky,a spousta wěcí mě mrzí..


Mandrage,prostě mandrage :o)


Po druhý..


a nakonec...Fate Magazine..tohle sice nějak nemusím...ale co..


Michael Jackson is dead..

26. června 2009 v 12:40 | wejwa |  Celebrity :o)
Už to určitě hodně lidí wí..ale abych nebyla pozadu..král popu Mickey Jackson včera zemřel. Podle všeho mu selhalo srdce..
Newím jak wy..ale mě nějak newadil..ani sem ho nějak newyhlédawala..ale byl to šok..

Odpočíwej w pokoji :o*

Cristiano Ronaldo na Paris Hilton "nemá čas". Dal jí kopačky

25. června 2009 v 20:32 | wejwa |  Paris Hilton - Ostatní
Necelé dva týdny po ostře sledované noci ale Cristiano říká, že na bohatou blondýnu, dědičku hotelového impéria, prostě nemá čas. "Je to fajn holka a moc pěkně se mi s ní povídalo. Jsem mladý muž, Paris je mladá dáma a bavit se v klubu je prostě normální věc, kterou lidé našeho věku dělají. Žije tisíce kilometrů daleko a je hodně zaměstnaná a já mám zase spoustu práce v Madridu. Nejsem si jistý, jestli budeme mít čas vídat se. Prostě se snažím co nejlépe si užít krátké letní přestávky," řekl Cristiano.

Podle serveru FemaleFirst byli Paris a Cristiano před necelými dvěma týdny viděni, jak se vášnivě líbají v klubu MyHouse v Los Angeles. Pak kolem třetí ráno odjeli do domu Parisiny sestry. Novinářům neuniklo, že se z téhož domu Cristiano vynořil o dvě hodiny později se širokým úsměvem. Paris zřejmě zaujalo, že se Cristiano stal jedním z nejdražších fotbalových hráčů planety. Takže si s ním chtěla trochu zahrát, ale tentokrát se možná přepočítala.

wejwa nemá náladu...

25. června 2009 v 18:34 | wejwa |  Moje kecy :oD
Nemá,neměla,a nebude mít...Prostě nemá..Proč w žiwotě aspoň něco nemůže být tak jak chceme??..Aspoň jedna wěc,která by měla smysl..Ne mami kup mi nowý boty,nic nemám..Tohle si dříw nebo později wyřwe každý dítě..ale ostatní wěci,který za peníze nekoupíme,o těch mluwím..

Penězi si můžeš koupit dům,ale ne domov.
Penězi si můžeš koupit hodiny,ale ne čas.
Penězi si můžeš koupit postel,ale ne spánek.
Penězi si můžeš koupit knihu,ale ne vědomosti.
Penězi si můžeš zaplatit doktora,ale ne dobré zdraví.
Penězi si můžeš koupit pozici,ale ne respekt.
Penězi si můžeš koupit krev ale ne život.
Penězi si můžeš koupit sex,ale ne lásku.

Penězi si můžeš koupit hodiny,ale ne čas.-Strašně bych ho chtěla wrátit,strašně moc,spousta wěcí by byla jinak..Dala bych cokoli,jen abych ho wrátila..Strašně moc..
Penězi si můžeš zaplatit doktora,ale ne dobré zdraví. - Sice nejsem na wozíčku,nebo takhle (naštěstí),ale nejsem zdrawá..což si plno lidí myslí že yo,nemám potřebu to někomu říkat..chtěla bych být zdrawá,kdo ne..
Penězi si můžeš koupit pozici,ale ne respekt. - Respekt..Občas se hodí..To je fagt..
Penězi si můžeš koupit krev ale ne život.- Přesně tak..Žiwot si nekoupíš,co jednou posereš,si neseš celej žiwot..
Penězi si můžeš koupit sex,ale ne lásku.- Láska...Ta se fagt nedá koupit..bohužel,nebo bohudík..

a co wlastně wůbec řeším?...Tak nějak wšechno..Dneska we škole,jsem pochopila a uwědomila sem si,že je totální konec..sice ještě ty zk*rwené 3 dny..ale pak je KONEC..nedokážu žít s předstawou že nastoupím do new školy,kde budou nowí lidi..a ty moje zlata,se budou měnit,někde..w jiný škole...že se snima neuwidím...že jim nebudu moct říct,to co bych se škole chtěla..wšechno bude jinak..ale asi to wšem dojde později..nebo..totálně se w poslední době newyznám w lidech..wůbec..Jeden mi řekne,zapomnělas..napíšu mu že na něj nikdy,že to ani nejde..prostě je moje zlato..nic nenapíše..napíšu mu něco..neodepíše..nechápu totálně nic..ztrácím se we wšem..totálně we wšem..prostě sem TELE?Ne,tohle se na mě ted nehodí...hodí se na mě něco mnohem horšího..a co?..To nechtějte wědět..wšechno jednou končí..a je konec začátek něco nowýho?..Určitě..ale jakej?..To newí nikdo..

Myslete si co chcete..ale mě se tohle prostě líbí..


Ničemu nerozumím...Nic nechápu..Sem prostě. ****

Robert Pattison dostal (bum xP)

24. června 2009 v 18:11 | wejwa |  Celebrity :o)
Tvář od krve, šrámy, monokly a výraz ublíženého. Na první pohled to vypadá, jako by mu někdo pořádně naložil. A taky že jo…
Naštěstí jen ve filmu. Záběry zbídačeného Ro­berta totiž pocházejí z natáčení snímku New Moon, kde opět herec ztvární roli romantického upíra, který by pro svou lásku Bellu obětoval i život.

robert-pattinson-nakladacka-hlavni1.jpg

robert-pattinson-nakladacka_2.jpg

robert-pattinson-nakladacka_1.jpg

robert-pattinson-nakladacka_3.jpg

Tramtadádá xD xD..

24. června 2009 v 16:01 | wejwa |  Moje kecy :oD
Holáá holáááá xD..

No tak nic..Jen už tady začnu přidáwat články...ten druhej blog..prostě až bude,tak bude xD...
Zatím sem here..Tak asi jen tak xD..Pohoda..ak už jdu na to..tak zas holáá holááá xD..pp

a jen něco pro rosekání...Ta holka,kterou tam žduchli...To zas fagt nemá chybu xD..Newím,celý mi to příjde..směšný..nemám nic proti těm kteří to "žerou",ale občas to wypadá fagt ftipně xD xD..

Muhehééé xD xD :-!

23. června 2009 v 14:46 | wejwa |  Moje kecy :oD
Krátky pozdraw.. z domowa xP xD...
Ačkoliw je mi mírně,hodně newolno...Možná nejdu do school..to je jedno..já tam chci jít..je to poslední týden..no,tak sem se prostě musela smát..tohle mě donutilo,abych to tu prostě dala...Nemůžu si pomoct,ale musím se smát..a ta borka co se je snaží nabodobit,to nemá chybu..taka trapka..a ještě k tomu když si předstawím,že to "naše" werunka tolik miluje *ROFL* *LOL* *ROFL*,tak jí si wážně předstawit neumím!! xD xD..


*LOL* *ROFL*...Ehhh

21. června 2009 v 18:22 | wejwa |  Moje kecy :oD
Já wím,blog pozastawen,ale dyž mě se tolik stýská :o)..Dnešek...Na tenhle den se budu snažit zapomenout..i když slowa jako je LOL,či ROFL,wážně nesnáším,tak dneska sem je použit musela xD..a ne jednou..No,yo marki,my wíme proč že xD,nechápu to,no,spíš nechápu HO,ale to je waše wěc..Spíš mi to příjde až směšný,jak furt mění názory xD xD..Sem zwědawá jak to dopadne,ale asi tak,jak sem řekla,ale jak říkám...waše wěc ;o)..Ehh..mimo to,je mi teda šoufl..Asi si dám předsewzetí,že už nikdy newkročím na libko,respektiwe na profily od lidí,který znám...To člowěk se uswědčí w tom,že je wlastně na jednu stranu nezná a že oni sou jen "dokonalí",jak wšude píšou..A wy jste HOVNOOOO!!..ano,i to sem tam našla..Člowěk se dokáže splýst,ale až tak?..Takže kdyby někdo hledal moc sebewědomý lidi,tak odkaz libko..tam jich fagt není málo.. :-!..bohužel..muááá.. :-!...No coment..Nebo ulet s xenou,wid marki?xD..Respektiwe takto:


wejwa
'proč tohle není jen sen,ze kterýho se probudíš a wšechno bude NORMÁLNÍ?!... zasraná realita..
child
/s tím nic nikdo neudělá
wejwa
stanu se xenou...to asi nepomůže že xD:DxD
child
/no můžš to zkusit :-D:-D:-D:-D:-D
wejwa
to bych prwně musela zjistit,kdo to wlastně je :DxD
child
ty neznáš xenu???
wejwa
xD
sem rosekaná:D xD xD:DxD
child
jako nee?????? to byl se ségrou náš oblíbenej seriál!! to máme ještě kdesi nahraný! to musíme vyhrabat a pustmě to'abat a pustíme to
wejwa
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dmám dost:D:D..ne,newím o co go xD xD:D:D:D:D
child
říkám někdy o prázkách k nám příjdeš, natočíme to video a pustíme xenu'
wejwa
fajn,to mě bude bawit xD:DxD:D xD
child 17:44
náhodou možná jo, je to good :-D:-D
wejwa 17:44
to si dám na fb,:D:D:D.:D:Dto mě dostalo:D:DxD:..ona tam bojuje ne?:D:D
child
joo je upe drsná! to musíš vidět!! :-D ale lepší je gabriela, také tele ona chodí všude s ňou
wejwa
xD :DxD xD:D xD málo smích:DxD...no,tak když myslíš že mě to bude bawit:D xD...nebo když je tak drsná xD:DxD
child
drsnější jak šmirgl papír!!


Málo rosekaná xD xD xD...Drsně..

Jinač nakonec...Dwě písničky...ta prwní...na tý totál ujíždím,ale už mi leze na nerwy xD,asi sní končím xD,a ta druhá...se mi prostě líbí xP xD...a ostatní si myslete co chcete..

Neposlušné Nanynky
..(to je ta písnička,kterou sem ti posílala a tys neměla bedničky,marki xP)


Rodinná pouta
(nemá chybu xP xD)


Pozastawení...

19. června 2009 v 22:56 | wejwa |  Moje kecy :oD
Ahuj xP..

Pozastawuju blog..ne na furt,to ne..ale jen asi na dwa až tři týdny..Pač dělám na new blogu,a fagt nemám čas..Adresu new blogu,tu asi nedám..Pač nechcu aby ho někteří lidi widěli..Ještě newím...Možná tu bude xD..OK..tak fagt sorrka,ale nestíhám...tak za dwa či tři týdny,aloha...xP

Střední změní každýho...

18. června 2009 v 18:39 | wejwa |  Moje kecy :oD
:´(...Sorráč za to,že na to seru...Makám na druhým..ale za chwíli to bude OK..Snad..Proč mám pocit,že se wšechno mění,a zárowen končí?Asi to není jen pocit...Už zas depkařský období..Brečím,Brečím,Brečím...Moje duše brečí,ale xsicht se přetwáří a směje..Už je to tady..Pocit..Dneska..Poslední hodiny,už bude prostě konec..Jen to slowo..a tolik toho dokáže..Wšechno je jinak,než si člowěk naplánuje..Wěta střední změní každýho..Ta wěta mi už zní dobrý půlrok w hlawě,awšak sem si říkala,to bude w pohodě..ale ted..už mi dochází,že nebude..Že se wážně lidi změní..a dneska sem se ujistila...Mrzí mě to..ale kdo wí jaký to bude..widím to tak,že za takowej půlrok už si nebudu mít s nikým ze základky co říct...a to s nikým...A nechci to tak..Budu se snažit,pro to něco dělat..Pač zahodit dewět let,nebo dwanáct,jen tak...tohle NE,to je na mě fagt trochu moc..Jediná wěc na který mi záleží..Tohle nezahodím..i když wím,že sama na to nestačím..Už bych se měla začít smiřowat s tím,že prostě to tak bude..Že stím nic neudělám..Tohle zas bude doba..už ted bulím jak želwa..achjo..tohle nechci...Proč prostě neexistuje nějáká wěc,nebo přístroj,prostě něco,co by zastawilo čas?..Tohle bych chtěla,ano,tohle..ale chtít můžu..hodně wěcí..pomalu tyhle wěci..klesají..jakoby z kopce..a každej den,blíž konci..se wždycky posunou,a zbydou jen wzpomínky..a jednou prostě dojedou na dno..To teprwe bude..ach.. :´(

"Važ si každýho dne,nikdy nevíš který je ten poslední"
"Žij okamžikem..Jelikož ten okamžik,který práwě ted prožíwáš se už nikdy nesplní"..
:'(