Říjen 2009

Alohááá..

27. října 2009 v 23:57 | wejwa |  Moje kecy :oD
Áno po dlouhý době sem se uráčila sem přijííít =D..

ani byste nevěřili..ale taky tu sem asi naposled..aspon v nejbližší době..vůbec na tohle nemám čas,a navíc nejsem co týden doma..což na *****..takže tohle nechci rušit..jednou se sem určitě vrátím..dyt tolik vzpomínek bych přece nemohla smazat :o)..jen prosím Aničku at si mě nemažéé :o)..jsem ráda že mám tuhle zkušenost s tím..poznala sem pár skvělých lidí a blogu ,a to se cení :o)..od začátku Září uběhlo hodně změn..aspon u mě a mýho okolí..nevím jak u vás..ale já nějak spokojená nejsem..bohužel..ale život jde dál..i když nemusí,ale budme optimističtí :o)..takže se sváma loučím a zase někdy,sboheem :o)

Minulost:


Přítomnost :


Budoucnost:


Ale takovou se neznám..to bylo spíš jen něco v češtině =P..to nahoře..jen pochopím já..jinač to u mě nenajdete ;o)..tohle je mý pravý já =P

Minulost:


Přítomnost: (moc nervní poslední dobou,tak je nejlepší si tohle pustit a do rytmu mlátit do zdi =D)


Budoucnost?..a nakonec dva citáty: Převádějte velké problémy na menší a menší, a ony nakonec přestanou existovat!

(Vemte si to jak chcete,možná to tak je,ale nejsem si tím jistá =D..inu proč bych si pak brala přihlášku k psychologovi,což? ..není to tak jak to zní =D,možná..)

Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout.

( Něco na tom bude nemyslíte? )

yeah!..takže THE END...BYE PEOPLE ;o)