Únor 2010

Britney Spears darovala šaty na pomoc Haiti..

9. února 2010 v 12:35 | wejwa |  Britney Spears - Ostatní
Britney předala do charitativní dražby své šaty, kterými roku 2008 oslňovala na hudebních cenách MTV.
"Britney byla nadšena tím, že může pomoci obětem zemětřesení na Haiti," uvedl právní zástupce zpěvačky Samuel Ingham, který dohlíží nad jejím životem.
Britney Spears je už dva roky pod dohledem soudu poté, co psychicky i fyzicky zkolabovala a přišla o opatrovnictví svých dvou dětí.
Od té doby veškeré finance spravuje její otec, a tak všechny životní kroky musí konzultovat se svým právníkem.
Společně s právníkem debatovala Britney Spears dvě hodiny nad tím, jak chce pomoct obětem zemětřesení, ale i nad tím, jak chce změnit svůj život.
Nakonec se oba rozhodli předat do dražby stříbrné šaty z předávání video cen MTV, na kterých zpěvačka vyhrála tři ceny a slavila velký comeback.

Beyonce má svůj parfém..

9. února 2010 v 12:24 | wejwa |  Celebrity :o)
I když je v současné době nejúspěšnější světovou zpěvačkou, což potvrdila na letošním slavnostním předávání Grammy, ze kterého si odnesla šest gramofonků, vrhla se na podnikání.


V New Yorku proto minulý týden uvedla na trh svůj první parfém, který se jmenuje Heat. V temně modrých šatech pak oslnila všechny, kteří se na ni přišli podívat.
Nadšení fanoušci také využili situace a vzali si od zpěvačky autogram. Překvapením pro všechny ale bylo, že se krásná Beyoncé nechala políbit na tvář od jednoho tělesně postiženého chlapce.
Nový parfém však není jejím prvním podnikatelským počinem. Se sestrou Solange už v minulosti propagovala kabelky a matkou Tinou Knowles založila módní dům House of Dereon.

Paris Hilton vykradli..

9. února 2010 v 12:08 | wejwa |  Paris Hilton - Ostatní
Lupiči se ani nemuseli moc snažit: použili klíč, který si bohatá dědička nechala pod rohožkou.
Lupiči si napoprvé odnesli šperky v přepočtu asi za 30 milionů Kč. Paris si prý ani neuvědomila, že se jí ztratily některé cennosti. Něco začala tušit až o dva měsíce později, když titíž lupiči udeřili podruhé.
Tentokrát si odnesli peníze a šperky celkem za 1,8 milionu dolarů - což je asi tak 36 milionů korun.
Policie gang osmi mladíků chytla a ti začali mluvit.
"Koho by napadlo nechat dveře otevřené a všude spoustu peněz? Jenom idiot," vypověděl jeden z lupičů osmnáctiletý Nick Purgo
Prugo také vypověděl, že si Hiltonovou vybrali jako první, protože měli pocit, že je "dost hloupá". Také dodal, že kromě šperků a peněz našli u Paris i pět gramů kokainu. Taky ty ukradli.


Lupič patří ke gangu, který podle listu Daily Mail vyloupil celou řadu celebrit včetně Orlanda Blooma a Lindsay Lohanové. Až loupež u Lohanové se jim stala osudnou, protože je při ní zachytily bezpečnostní kamery.

Růžová Coca-Cola?..

3. února 2010 v 11:36 | wejwa |  Obrázky
...EEE...Tohle mě dostalo :D..no vůbec..jestli i tohle bude "módní" za pár let..tak to ať radějc pojdu ;)